0531 626 95 11 0535 012 34 59 info@albatrospansiyon.com
tatilde ihtiyaç duyulacaklar listesi

Tatilde İhtiyaç Duyabileceğimiz Gereçler Ne Olabilir?

Yaz aylarında pek çok kişi yıl içinde yaşadığı olumsuzluklardan ve iş stresinden uzaklaşabilmek, rahatlayabilmek ve enerji toplayabilmek için Ege ve Akdeniz gibi tatil bölgelerini tercih ederler. Fakat tatil yapmak için fazla uzaklaşmak istemeyen ya da hem iş hem de tatili aynı anda yürütmek isteyen tatilciler yaşadıkları yerlere yakın tatil mekanlarını tercih ederler.

Marmara bölgesinde yaşayan tatil severler Tekirdağ gibi yakın tatil noktalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Tekirdağ Yeniçiftlik de yer alan Albatros pansiyon yıllardır tatilcilerin tercih ettiği mekanlardan biridir. Güler yüzlü işletmesi, pansiyonun konum olarak denize yürüme mesafesinde olması, konforlu ve hijyenik bir işletme olması sebepleri ile tatilcilerin uğrak yerlerinden biri haline gelmiştir.

Genelde tatilciler yanlarına yıkayamadıkları için çokça kıyafet alma mecburiyeti hissederler. Fakat Albatros pansiyonunun da kalan misafirlerin her türlü ihtiyacı düşünüldüğü için işletmede tatilcilerin faydalanabilmesi için çamaşır makinesi de bulunmaktadır. Kişi sayısına göre de daireler mevcuttur.

Tatil Gereksinimleri Neler Olabilir?

Tatil valizi hazırlamak hem eğlenceli hem de biraz zaman alıcı bir durumdur. Çünkü çoğu tatilcinin aklında tatile giderken yanımıza ne almalıyız? sorusu vardır. Tatile çıkmadan önce mutlaka kişilerin cildini korumak ve sağlıklı bir şekilde yanmak için koruma derecesi yüksek bir güneş kremi olmalıdır. Güneş her ne kadar insanlar için faydalı olsa da güneşin zararlı etkileri ciltte leke bırakabilmektedir.

Tatilciler yanlarına powerbank ve fotoğraf makinesi gibi teknolojik araçlarda almalıdır. Powerbank küçük boyutlarda olması sebebi ile rahatlık ile valiz ve çantalara sığarak kişilere taşıma kolaylığı sağlar. Hem de tatilciler gezdikleri yerlerde şarj aleti arama zahmetine girmezler. Tatilde çoğu insan gittikleri yerleri keşfetmek istedikleri için çokça gezerler. Bu yüzden tatilciler gezerken daha rahat hareket edebilmek için giysi ve ayakkabı tercihlerini bu yönde yapmalıdırlar. 


Rezervasyon için hemen arayabilirsiniz.